Trasa Nordic-Walking Trasa Nordic-Walking

  1. Zamek Gniew
  2. Atrakcje Eventy
  3. Trasa Nordic-Walking
05 . 12
06 . 12

Trasa Nordic-Walking

Trasa nr 1. – terenowa. Długość 4 km. Czas na przejście około 50 min.

Start  spod recepcji, skręcamy w prawo w stronę bramy między Zamkiem, a pałacem Marysieńki. Wchodzimy w ul. Rycerską, dalej ulica łączy się z ulicą Wiślaną. Następnie (po około 4 min spaceru, 300 m.) skręcamy w lewo (trzeci skręt w lewo) w Szlak turystyczny. Idziemy prosto około 450 m. (około 5 min spaceru) wchodzimy na kładkę nad rzeką Wierzyca. Dalej prosto drogą gruntową do miejscowości Nicponia (około 10 min i 600 m) Główną drogą nie skracając w żadną lewą stronę na drogi polne dochodzimy (po około 3 min, 220 m.) do skrzyżowania dróg na której skręcamy w lewo. Po około 190 metrach drga główna skręca w prawo. Idziemy tą drogą i po około 150 metrach (2 min spaceru) mijamy po prawej stronie lokalną atrakcję turystyczną Dwór, dalej prosto 130 m. i na skrzyżowaniu dróg skręcamy w prawo. Tą drogą po około 230 metrach (3 min spaceru) dochodzimy do kolejnego skrzyżowania dróg i skręcamy w prawo. Tą drogą po 250 metrach (około 3 min spaceru) dojdziemy do rozwidlenia dróg ma którym skręcamy w prawo. Po 25 metrach skręcamy w lewo i jesteśmy na tej samej drodze która dotarliśmy do miejscowości Nicponia i tą drogą wracamy do hotelu.

Trasa nr 2 – miejska. Długość 3,3 km. Czas na przejście około 45 min.

Zobacz w google 

Start  spod recepcji, skręcamy w lewo za bramą wjazdową do hotelu, następnie idziemy do ul. J. Sobieskiego (około 270 m.). Skręcamy w lewo w ul. J. Sobieskiego i po około 160 metrach wchodzimy na plac Grunwaldzki na którym widzimy po prawej stronie Ratusz miejski. Obchodzimy plac wokół i wchodzimy do ul. Piłsudskiego w lewo skręcając z placu Grunwaldzkiego mając po prawej ratusz. Po około 160 metrach dochodzimy do skrzyżowania / ronda i idziemy prosto wchodząc w ul. Gdańską. Idziemy około 800 m. wciąż prosto ul. Gdańską. Idąc wzdłuż ulicy, po lewej stronie znajduje się sklep ogrodniczy i naprzeciwko sklepu po drugiej stronie ulicy, za około 20 m. wchodzimy w gruntową drogę, która jest nieoznaczona znakiem nazwy ulicy ul. gen. Hallera. Skręcamy w prawo w ul. gen. Hallera idziemy wzdłuż ogródków działkowych, jak prowadzi ulica (po około 1.1 km. 15 min.) dochodzimy do ścieżki gruntowej między budynkami zakładów w Gniewie kierujemy się na ul. 27 stycznia, następnie skręcamy w prawo w kierunku. ul. J. Sobieskiego. Po 58 m. skręcamy w lewo w kierunku Placu zamkowego z hotelem.

 

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj najnowsze
informacje o ofertach hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij