Zamek Gniew – pokaz i nauka szermierki

  1. Zamek Gniew
  2. Hotel
  3. Polecamy
  4. Zamek Gniew – pokaz i nauka szermierki
27 . 01
28 . 01

Zamek Gniew to doskonałe miejsce na wakacje, ferie lub weekend. Liczne atrakcje, jakie jesteśmy w stanie zaproponować naszym gościom sprawiają, że w Zamku Gniew spędzisz zarówno romantyczny weekend w towarzystwie drugiej połówki, jak również możesz zaplanować aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie.

Pokazy szermierki – baw się dobrze!

Interesuje Cię sztuka fechtunku? W takim razie, koniecznie obejrzyj profesjonalny pokaz szermierki. Gdzie? Zamek Gniew to miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z historią, dlatego niekiedy, jedną z atrakcji różnego rodzaju imprez lub eventów organizowanych przez hotel, są pokazy szermierki, które mogą stać się dla gości nie lada gratką. Szermierka jest bowiem bardzo szlachetnym i przede wszystkim – niezwykle widowiskowym sportem.

Szermierka dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Na tym jednak nie koniec! Zamek Gniew na specjalne zamówienie gości proponuje naukę fechtunku, zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci i młodzieży. Nauka szermierki dla dorosłych to świetna okazja, żeby spróbować swoich sił w walce i dowiedzieć się nieco więcej na temat podstawowych zasad oraz historii tego sportu. Dorośli uczestniczący w Szkole Szermierczej odwiedzają pod okiem profesjonalisty Zbrojownię Zamku Gniew.

Trening szermierczy w wydaniu dla dzieci i młodzieży jest doskonałą rozrywką, dlatego podczas wizyty w Zamku Gniew zdecydowanie warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej atrakcji. Zajęcia szermierki dla młodzieży i dzieci mogą stać się doskonałym źródłem wiedzy, a jednocześnie dostarczyć uczestnikom wiele radości. Jednocześnie, Szkoła Szermiercza dla dzieci oraz młodzieży pozwala na zgłębienie wiedzy na temat szermierki. Możliwe, że uczestnictwo w Szkole Szermierczej stanie się dla młodych ludzi zarzewiem rozpalającym nową pasję.

Zamek Gniew to hotel na mapie województwa pomorskiego, który zdecydowanie warto odwiedzić, niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną i dziećmi, samotnie czy w towarzystwie drugiej połówki. Dysponujemy SPA, strefą basenową, kręgielnią, stołem do gry w bilard oraz wypożyczalnią rowerów, dzięki czemu podczas pobytu w hotelu można aktywnie spędzać czas, korzystając z proponowanych rozrywek.

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj najnowsze
informacje o ofertach hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij