Andrzejki w hotelu Zamek Gniew

  1. Zamek Gniew
  2. Hotel
  3. Polecamy
  4. Andrzejki w hotelu Zamek Gniew
26 . 01
27 . 01

Andrzejki to magiczna noc i świetna okazja, żeby wyrwać się z domu! Mają Państwo ochotę na Andrzejki w hotelu? Zapraszamy do Zamku Gniew! Dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę szalonej zabawy andrzejkowej, która pozwoli zapomnieć o codziennych problemach.

Zabawa andrzejkowa w hotelu – szalona noc w doborowym towarzystwie!

Zabawa andrzejkowa, którą organizuje nasz hotel to propozycja dla osób szukających połączenia znakomitej oprawy muzycznej i pieczołowicie skomponowanego menu. Doskonale wiemy, że pyszne jedzenie jest jednym z najważniejszych elementów udanej imprezy, dlatego ogromną wagę przywiązujemy do stworzenia zróżnicowanego jadłospisu, w którym każdy będzie miał szansę znaleźć coś dla siebie.

Zabawa andrzejkowa w hotelu może być połączona z noclegiem, co będzie świetną okazją do zwiedzenia województwa pomorskiego. Andrzejki z noclegiem pozwolą Ci odpocząć po nocy pełnej wrażeń – Zamek Gniew proponuje komfortowe, doskonale wyposażone i estetycznie urządzone pokoje. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta andrzejkowa wychodziła naprzeciw oczekiwaniom gości.

Impreza andrzejkowa w hotelu Zamek Gniew da Państwu szansę na spędzenie czasu z drugą połówką, zwłaszcza jeśli na co dzień jest niewiele okazji do tego, że wyjść tylko we dwoje. Zabawa w Zamku Gniew jest też strzałem w dziesiątkę, jeśli potrzebne są Państwu pomysły na Andrzejki dla grona przyjaciół. Andrzejki na zamku w Gniewie będą alternatywą dla imprezy w domu – nie trzeba gotować, sprzątać, wystarczy być!

Hotel SPA w województwie pomorskim – propozycja na Andrzejki dla najbardziej wymagających

Andrzejki w hotelu SPA mają jeszcze jedną zaletę: pobyt w Zamku Gniew da możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów na ciało i twarz. SPA na Andrzejki jest więc znakomitą opcją dla osób, które zwykle nie mają dla siebie czasu i chcą nadrobić pielęgnacyjne zaległości. Nasza oferta na Andrzejki może być połączeniem świetnej zabawy i relaksu.

Skończyły się Państwu pomysły na Andrzejki? Zabawa w Zamku Gniew to świetny pomysł na wieczór andrzejkowy, nazajutrz natomiast mogą Państwo skorzystać z innych atrakcji oferowanych przez nasz obiekt. Dysponujemy kręgielnią, salą zabaw dla dzieci oraz strefą basenową, w której znajdują się sauny. Zamek Gniew to miejsce, w którym można wypoczywać w towarzystwie drugiej połówki, przyjaciół lub dzieci. Zadbamy o to, żeby Państwa pobyt w naszym hotelu był naprawdę udany!

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj najnowsze
informacje o ofertach hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij