Turnieje i pokazy rycerskie na zamku w Gniewie

  1. Zamek Gniew
  2. Hotel
  3. Polecamy
  4. Turnieje i pokazy rycerskie na zamku w Gniewie
07 . 12
08 . 12

Planujesz wycieczkę, ale zastanawiasz się gdzie tym razem wyjechać? Szukasz fajnego hotelu z ciekawą historią i klimatem? Interesują Cię rycerskie pojedynki? Odwiedź hotel Zamek Gniew – razem z nami uczestnicz w turniejach rycerskich rodem ze średniowiecza!

Hotel Zamek Gniew, który ma na swojej mapie województwo pomorskie, to potężna twierdza rycerzy, siedziba królów, hetmanów i starostów. Gotyckie mury, owiane historią przenoszą Gości w inny wymiar. Co roku, na zamku w Gniewie, wskrzeszamy średniowieczne obyczaje i ducha walki, gwarantując naszym Gościom spektakularne pokazy i niezapomniane wrażenia. 

Walki i pojedynki rycerskie: wskrzeszamy średniowieczne obyczaje!

Wszystkich, którzy interesują się historią i fascynują się średniowiecznymi zwyczajami z pewnością spodoba się tradycja hotelu Zamek Gniew. Co roku, na placu rycerskich turniejów ma miejsce niesamowity spektakl, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród dorosłych, ale również dzieci. Pobyt z noclegiem w tym czasie to świetny pomysł, by oderwać się od prozy codziennego życia i spotkać średniowiecznych rycerzy i ich giermków. Pojedynki rycerskie na koniach, pokazy sprawności we władaniu mieczem, włócznią czy kopią do walki to nie lada zabawa dla dzieci! Wykorzystaj ofertę hotelu i spędź u nas rodzinny weekend!

Turniej rycerski w hotelu Zamek Gniew: historyczne przedstawienie

Zamek Gniew to miejsce, które kojarzone jest z areną rycerskich przedstawień. Nic dziwnego, co roku na zamku organizowane są rożnego rodzaju widowiskowe spektakle walk na miecze i kopie, a także liczne konkurencje i zadania dla dzieci oraz nauka walki rycerskiej. U nas każde dziecko może spełnić swoje marzenie i poczuć się jak prawdziwy rycerz! Efektowne pokazy sztuki rycerskiej i konne turnieje gwarantują świetną zabawę. By tradycji stało się zadość w 2019 roku również aranżujemy spektakularne widowisko, nie może Cię zabraknąć! Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy Państwa do relaksu w hotelowym SPA, w którym można skorzystać z suchej sauny, jacuzzi i relaksacyjnych masaży. Na dzieci zaś czeka sala zabaw z licznymi atrakcjami – grami i zabawami, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach najmłodszych Gości.

W Polsce jest wiele zamków i obiektów historycznych, które niewątpliwie warto, a nawet trzeba zobaczyć. Takie miejsca przenoszą w inny wymiar, są namacalnym dowodem zamierzchłych czasów, dlatego są tak ciekawe i cieszą się dużym zainteresowaniem. Z całą pewnością takim miejscem jest Zamek Gniew. To wyjątkowy hotel dla Gości, którzy poza luksusowym, komfortowym noclegiem, doskonałym jedzeniem i wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych, oczekują czegoś więcej. Gotyckie mury zamku, historyczne detale, zabytkowe artefakty oraz współczesne turnieje i pokazy sztuki rycerskiej, czego można chcieć więcej, by poczuć niesamowity klimat tego miejsca? Przyjedź i przekonaj się co jeszcze ma do zaoferowania hotel Zamek Gniew. Czekamy na Ciebie!

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj najnowsze
informacje o ofertach hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij