Hotel na wyjazd integracyjny

  1. Zamek Gniew
  2. Hotel
  3. Polecamy
  4. Hotel na wyjazd integracyjny
07 . 12
08 . 12

Szef zapytał, czy masz pomysł na spotkanie integracyjne dla swojego zespołu? A może sam chciałbyś znaleźć idealne miejsce na wyjazd integracyjny? Jeśli szukasz pomysłów, by zintegrować swój zespół, to właśnie Hotel Zamek Gniew, przepięknie położony, dobrze skomunikowany, ze świetną obsługą i doskonałą kuchnią to miejsce, którego szukasz.

Dziwisz się, że wyjazd integracyjny w hotelu, to coś fajnego? Magia i tajemnica Zamku Gniew potrafią zintegrować każdy zespół!

„Hotel imprezy integracyjne, czy da się to połączyć?”

Oczywiście! Każdego roku Zamek Gniew zaskakuje nowościami w kontekście wyjazdów integracyjnych tak, by Goście firm, które rok rocznie organizują swoje imprezy w rubinowych murach krzyżackiego zamku, byli zadowoleni, wypoczęci, a przede wszystkim zintegrowani. Organizacja wyjazdów integracyjnych często stanowi nie lada wyzwanie… Czy moi pracownicy będą zadowoleni, czy zdążą się poznać od najlepszej strony i zaprzyjaźnić, czy morale w mojej firmie wzrośnie? Nasz zespół zna odpowiedź na wszystkie te pytania! Tak! Przybycie do Hotelu Zamek Gniew to najlepszy pomysł na imprezę firmową.

Organizacja imprez dla firm to wizytówka Hotelu Zamek Gniew. Położona nad Wisłą krzyżacka twierdza jest to fajne miejsce na wyjazd integracyjny. Dlaczego? Powitanie salwą armatnią, czy musztra Żółtego Regimentu to doskonałe atrakcje na imprezy firmowe. Zamek to nie tylko hotel na wyjazd firmowy, ale stylowe, nowoczesne pokoje oraz wyśmienita kuchnia. Ponad dwieście miejsc noclegowych, wkomponowanych w Królewskie Zamkowe Wzgórze w różnej stylizacji, ale zawsze o wysokim i bardzo wysokim standardzie czyni z Zamku Gniew doskonałą bazę na wyjazdy integracyjne dla pracowników.

Hotel Zamek Gniew od lat organizuje największe imprezy integracyjne dla firm.

Sala królewska, czyli dziedziniec z kryształowym dachem, mogący pomieścić nawet 400 uczestników jest idealna na imprezy firmowe. Impreza pracownicza w mniejszym gronie, ceniącym sobie prywatność, z powodzeniem może odbyć się w sali komturskiej. Do Państwa dyspozycji oddajemy również salę husarską, refektarz, salę Gustawa i wiele innych, które zostaną przygotowane zgodnie z Państwa sugestią, aby spotkania integracyjne dla firm organizowane właśnie w Zamku Gniew pozostały miłym wspomnieniem dla Państwa pracowników, a naszych Gości.

Jakie atrakcje na eventy firmowe oferuje Hotel Zamek Gniew?

„Przede wszystkim oferujemy świetne pokoje, doskonałą kuchnię i miejsca, w których mogą Państwo korzystać ze swojego ulubionego rzutnika (mamy kable HDMI  ), arkuszy papieru i kolorowych kartek. Ale to właściwie standard. Nasza praca nad Państwa integracją zaczyna się po obowiązkowych zajęciach. Pokazy uzbrojenia, wystrzały z broni, husaria, zwiedzanie zamku z pochodniami i dreszczykiem emocji, widowisko multimedialne, koncert w kaplicy – to na początek, by w historycznym, przaśnym nastroju wkroczyć do kręgielni, night clubu, baru, SPA, restauracji z dobrą muzyką i piękną obsługą – wiemy, że to tutaj zaczynają się zabawy na imprezy integracyjne”, mówi Beata Godula. Pomysły na wyjazd integracyjny sypią sią w Gniewie jak z rękawa. Zamek posiada szeroką bazę współpracujących partnerów: zespoły muzyczne, instruktorzy sztuk walki, tańca, gier zespołowych, którzy na Państwa życzenie mogą uświetnić ten szczególny czas, dlatego organizacja imprez firmowych stoi u nas na najwyższym poziomie.

Spotkania integracyjne pracowników w skrócie! 250 miejsc dla Państwa, restauracje, bary, SPA, stylizowane, klimatyczne sale większe i mniejsze – zawsze dostosowane dla Państwa, historyczna aranżacja wydarzenia, misje i zadanie integracyjne dla Państwa zespołu, bliska odległość od autostrady A1, miejsca parkingowe, windy dojeżdżające na najwyższe piętra… Czego chcieć więcej? Wyjazdy integracyjne dla firm tylko w Hotelu Zamek Gniew.

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj najnowsze
informacje o ofertach hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij