Rezerwuj online
Hotel Rycerski
Pałac Marysieńki

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Zamku

Hotel Zamek Gniew oferuje sale konferencyjne i szkoleniowe, których łączna powierzchnia 1000m2 sprosta organizacji nawet największych wydarzeń biznesowych. Zabytkowa architektura, stylowe wyposażenie i nowoczesne rozwiązania sprawią, że każdy event zyska na prestiżu. Niezależnie od tego, czy potrzebne są kameralne sale szkoleniowe czy przestronne sale konferencyjne, w ofercie Hotelu Zamek Gniew znajdzie się dogodne wnętrze.

Zamkowe Centrum Konferencyjne to 6 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, z których największa o powierzchni 450m², może pomieścić 400 osób. Możliwość wjazdu samochodem do Sali poszerza ofertę konferencyjną m.in. o zorganizowanie pokazu nowych modeli samochodów. Pozostałe sale umożliwiają prowadzenie warsztatów lub szkoleń w grupach od 40 do 200 osób.

Hotel Rycerski dysponuje także dużą salą restauracyjną, w której możliwe jest przygotowanie bankietu dla 200 osób.

Sprawdź nasze sale konferencyjne! Pomorskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Hotelu Zamek Gniew zaprasza!

Dziedziniec-Sala Królewska
450 m2 400

Dziedziniec-Sala Królewska

Sala Królewska- o powierzchni 450 m² i wysokości 21 m. Jest idealnym miejscem do realizacji dużych  eventów o różnorakim charakterze  nawet do 350 osób,  a to co ją wyróżnia wśród innych sal to możliwość wjazdu samochodu osobowego. Znakomita przestrzeń do organizacji koncertów, targów, pokazów mody.

Sala Husarska
200 m2 200

Sala Husarska

Sala Husarska- o powierzchni 200 m²  i wysokości 4 m. Wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny umożliwi w komfortowych warunkach przeprowadzenie każdego spotkania  nawet do 250 osób

Sala Krzyżacka –Refektarz
250 m2 250

Sala Krzyżacka –Refektarz

Sala KrzyżackaRefektarz- o powierzchni  200 m² i wysokości 4 m. Wielofunkcyjna sala wyposażona w multimedialny sprzęt konferencyjny umożliwi zorganizowanie spotkania w liczbie do 250 osób. Posiada foyer konferencyjne do przerw kawowych i lunchu.

Sala Komturska
30 m2

Sala Komturska

Sala Komturska- o powierzchni 30 m² i wysokości 4 m o wysokim standardzie dedykowana na kameralne spotkania do 20 osób. Atutem Sali jest dyskretne położenie na II kondygnacji Zamku z widokiem na Salę Królewską. Zapewnia komfort i relaks w trakcie spotkań. Sala wyposażona w multimedia.

Sala Św. Jerzego
100 m2 90

Sala Św. Jerzego

Sala Św. Jerzego- o powierzchni 100 m² i wysokości 4 m, połączona bezpośrednio z salą Krzyżacką tworzy razem bogate zaplecze do organizacji spotkań biznesowych, sympozjów, konferencji.  Sale można przearanżować na galerię czy sale wystawowe.

Sala Gustawa
60 m2 50

Sala Gustawa

Sala Gustawa- o powierzchni 60 m², umożliwi zorganizowanie spotkań do 50 os. 

Wyposażona w sprzęt konferencyjny umożliwi profesjonalnie przeprowadzić każdą konferencję.

Sala św. Elżbiety
100 m2 70

Sala św. Elżbiety

Sala św. Elżbiety-  o powierzchni 100 m² i wysokości 5 m, w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Królewskiej gotowa przyjąć do 50 osób. Dysponuje sprzętem multimedialnym.Idealne miejsce jako foyer  Sali królewskiej na przerwy kawowe, spotkania w kameralnym gronie.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij