Rezerwuj online
Hotel Rycerski
Pałac Marysieńki

Sale bankietowe

Dziedziniec-Sala Królewska
450 m2

Dziedziniec-Sala Królewska

Elementem wyróżniającym Hotel Zamek Gniew to zadaszona przestrzeń dziedzińca zamkowego, będąca idealnym miejscem do organizacji uroczystych bankietów, wesel  oraz wielu innych wydarzeń.

Sala Krzyżacka –Refektarz
200 m2

Sala Krzyżacka –Refektarz

Sala KrzyżackaRefektarz- o powierzchni  200 m² i wysokości 4 m. Stylowa  sala umożliwiająca zorganizowanie bankietu, uroczystości weselnej oraz wielu innych imprez okolicznościowych.

Sala Św. Jerzego
100 m2

Sala Św. Jerzego

Sala Św. Jerzego- o powierzchni 100 m² i wysokości 4 m, połączona bezpośrednio z salą Krzyżacką tworzy razem bogate zaplecze do organizacji bankietu, uroczystości weselnej  oraz  wielu innych imprez okolicznościowych.

Sala św. Elżbiety
100 m2

Sala św. Elżbiety

 

Sala św. Elżbiety-  o powierzchni 100 m² i wysokości 5 m, w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Królewskiej gotowa przyjąć do 50 osób. To idealne miejsce na spotkania w kameralnym gronie.

 

KARCZMA ZAMKOWA
120 m2

KARCZMA ZAMKOWA

Wkomponowana w średniowieczne mury „Karczma Zamkowa”, zabierze w smakową podróż w przeszłość. Goście mogą tu zakosztować staropolskiego biesiadnego jadła i napitku. A drewniane ławy i stoły oraz ścienne ornamenty z dawnej epoki, dodatkowo spotęgują wrażenie uczestniczenia w uczcie biesiadnej.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij